2003

31 december 2003 | | spreek (10) | categorie: txt

de slechte dingen
* Antwerpen
* te weinig werkopdrachten
* [schoon]oma overleden terwijl ik in Spanje was
* schoonzus getroffen door vier of vijf verschillende zware ziektes tegelijk
* wisselende stemmingen in hevigheid toegenomen, hoewel in aantal afgenomen
* het is opnieuw niet gelukt mijzelf een schop onder de reet te geven en mijn leven in te richten als een normaal, volwassen persoon

de goede dingen
* Antwerpen
* enkele werkopdrachten
* warme zomer
* veel goede muziek
* twee bezoeken aan Spanje
* mijn schatje houdt nog immer van me

Zoals elk jaar neig ik naar "Annus horribilis" als oordeel, maar dat ligt deels aan mijn zwartgallige persoonlijkheid. Als ik het zo eens overzie en afweeg, was het een egaal jaar.
Ik haat egaal.
Annus horribilis dus alsnog ;-)

Verder vind ik nog altijd dat de wereld beter af zou zijn zonder religies, kapitalisme en mensen in het algemeen. Maar goed.
Goede voornemens heb ik niet, want zoals regels, principes en beloftes zijn die er enkel om gebroken te worden. dus laten we dat maar niet doen. Doorgaan met ademen en rek- en strekoefeningen blijven doen voor die autokontschop. Eens zal het lukken.

Ik wens u geloof, hopen liefde voor 2004 en daarna. Wees voorzichtig met de poedersuiker vanavond.

10 Reacties

Norbert sprak:

Dat je maar vele schoppen mag krijgen in 2004. 't Allerbeste!

Rowan sprak:

luba meer goede dingen dan slechte in 2004!(op het voetbalgedeelte na dan;-)

Ariën sprak:

2003: Otro año mas de combate.
2004: Ganamos

Gelukkig nieuw jaar, gozert.

Morgaine sprak:

2004 is begonnen, nog wat kaal zo zonder feestverpakking. Geef het invulling zoals het je goeddunkt, en hopelijk steken omgevingsfactoren geen stokken in wielen. Ik wens je een goede gezondheid, liefde, vriendschap, inspiratie om te bloggen, goede muziek, en dromen om slechtere momenten door te komen.

nathalie sprak:

dat 2004 beter mag worden (voor iedereen, incl ik)

bareuh sprak:

Veel geluk en liefs voor jou en Aniek in 2004 ...

(ik haat hallmark)

Gzz sprak:

I'll be doing some kicking myself, too.

theo sprak:

2004 wordt beter dan 2003. en een wereld zonder religie, kapitalisme, mensen in het algemeen en Real Madrid? daar doe ik 't voor! tot morgen luba!

de vinne sprak:

dat van die poedersuiker had je wel wat vroeger mogen zeggen. maar alla: mezelf een ietsje beter jaar gewenst, de rest een veel beter jaar. dank u en aub.

erwin sprak:

Je moet die kontschop maar vergeten, dan gaat het vanzelf beter Dave!

Spreek